سرور HP ML30 Gen9

آیا شرکت شما یا شعب دور از دسترس شما، نیاز به سروری دارند که دسترسی و گسترش لازم را برای تطبیق نیازهای متغیر کسب¬وکار ارائه دهد؟ HPE ProLiant ML30 Gen9 Server یک سرور ایستاده تک سی پی یو است که دارای عملکردی قوی، گسترش، و رشد قابل قبولی برای کسب¬وکارهای کوچک و ادارات شعب از راه دور می باشد.

سرور HP ML10 Gen9

آیا به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه با عملکرد بالا و اطمینان قابل قبول برای داده¬های با ارزش خود هستید تا یک سرور استاندارد را جایگزین pc خودکنید؟ HPE ProLiant ML10 Gen9 Server عملکردی در سطح سرور را در یک اندازه¬ی ایستاده فراهم می¬کند که به¬کارگیری آن در خانه یا کسب¬وکارهای کوچک، ساده است.


سرور HP DL380 Gen9

گلوگاه سرور شما چیست... ذخیره، پردازش، توسعه؟ پرفروش¬ترین سرور جهان، بهتر شده است. HPE ProLiant DL380 Gen9 Server، آخرین موارد را در عملکرد و توسعه¬پذیری دارد. اطمینان، قابلیت تعمیر و دسترسی پیوسته، که تحت ضمانت کامل است.

سرور HP DL160 Gen9

آیا شما نیاز به سروری دارید که برای محیط IT شما، دارای ویژگی های منحصر به فرد، محدودیت های بودجه، فضا و قدرتمند باشد؟ HPE ProLiant DL160 Gen9 Server، تعادل مناسب را در عملکرد، ذخیره سازی، اطمینان، مدیریت، و کارایی در یک شاسی متراکم و فشرده فراهم می کند تا نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را اعم از SMBها تا فراهم کنندگان خدمات مختلف با شرایط خاص فراهم نماید.


سرور HP DL80 Gen9

آیا شما به یک سرور با ذخیره¬ سازی محدود با قیمت مناسب برای کارهای کوچک نیاز دارید؟ HPE ProLiant DL80 Gen9 Server برای ذخیره سازی، شبکه، مقیاس¬پذیری پردازشگر، و مدیریت¬پذیری با قیمت مناسب در یک سرور 2 یونیت و برای مشتریانی که به قیمت اهمیت می¬دهند و کسب¬وکارهای کوچک و متوسط (SMBها) دارند، طراحی شده است.

سرور HP DL60 Gen9

آیا به دنبال یک رایانه¬ی با قیمت مناسب و طراحی متراکم می¬گردید؟ HP ProLiant DL60 Gen9 Server، تراکم، عملکرد، و مدیریت مناسب فایل¬ها و چاپ، پیام¬رسانی، کارهای همکاری، و محیط¬های ابری را برای شما فراهم می¬کند.