HP Tape Drive 6250

با HP Tape drive 6250، مشتری می تواند مطمئن شود که داده ها، با نظارت بر درایوها و استفاده از مدیا، کارکرد عملیاتی و اطلاعات در مورد حیات/سلامت درایوها و مدیا، امن هستند. رمزنگاری سخت افزاری داده ها با استفاده از AES 256-bit، یک امنیت با کاربری ساده را ایجاد می کند که از حساس ترین داده ها محافظت می کند و از دسترسی بدون مجوز به کارتریج های نواری پیشگیری می کند.

HP Tape Drive 6650

Tape Drive های HP LTO Ultrium، ششمین نسل از فن آوری LTO هستند که قادرند تا 6.25 ترابایت را در هر کارتریج ذخیره کنند. هماهنگی در سرعت داده های HPE، که قادر به انتقال تا 300 مگابایت بر ثانیه است، عملکرد را، با هماهنگی سرعت سیستم های میزبان در حفظ جریان های درایو، و در نتیجه ایجاد سریع ترین عملکرد نوار، بهینه میکند.


فروش hp tape drive 6650
فروش hp lto7

HP LTO-7 Ultrium Tape Drive

دستگاه HP LTO7 Tape Drive با بهره بردن از تکنولوژی LTO7 بعنوان یک راهکار موثر در تهیه بکاپ از اطلاعات معرفی شده است. در حال حاضر بزرگترین سازمان های بین المللی جهت آرشیو سازی و بکاپ گیری از اطلاعات خود بر روی نوارهای کارتیج تاکید ویژه دارند. درایوهای LTO7 مزایای بینظیر، ظرفیت بالاتر و سرعت انتقال اطلاعات بهتری را نسبت به نسل قبلی خود ارائه مینمایند.