HP LTO-6 6250 tape drive

HP Tape Drive 6250

Tape Drive های HP LTO Ultrium، ششمین نسل از فن آوری LTO هستند که قادرند تا 6.25 ترابایت را در هر کارتریج ذخیره کنند.

نقد و بررسی

فروش hp ultrium 6250

HP Tape Drive 6250

Tape Drive های HP LTO Ultrium، ششمین نسل از فن آوری LTO هستند که قادرند تا 6.25 ترابایت را در هر کارتریج ذخیره کنند، و HP TapeAssure را برای قابلیت اداره، رمزگذاری داده های سخت افزاری، HPE StoreOpen همراه با LTFS برای سهولت در استفاده با یک عملکرد بی سابقه، را نشان می دهد. با HPE TapeAssure، مشتری می تواند مطمئن شود که داده ها، با نظارت بر درایوها و استفاده از مدیا، کارکرد عملیاتی و اطلاعات در مورد حیات/سلامت درایوها و مدیا، امن هستند. رمزنگاری سخت افزاری داده ها با استفاده از AES 256-bit، یک امنیت با کاربری ساده را ایجاد می کند که از حساس ترین داده ها محافظت می کند و از دسترسی بدون مجوز به کارتریج های نواری پیشگیری می کند. سیستم پرونده ای خطی از نوع نوار (LTFS) دارای فرمت باز برای ذخیره ی داده ها بر نوار است که LTO نسل 5 و نوارهای بعدی را خودتوصیفی و فایل محور می کند. هماهنگی در سرعت داده های HPE، که قادر به انتقال تا 300 مگابایت بر ثانیه است، عملکرد را، با هماهنگی سرعت سیستم های میزبان در حفظ جریان های درایو، و در نتیجه ایجاد سریع ترین عملکرد نوار، بهینه میکند.


ویژگی های HP Tape Drive 6250

• ظرفیت و عملکرد برجسته، نظارت بر توانایی ها، رمزگذاری سخت افزاری و StoreOpen/LTFS.
• HPE LTO Ultrium Tape Drives تا 6 ترابایت ظرفیت اطلاعات فشرده را بر یک کارتریج واحد به وجود می آورند.
• HPE StoreOpen و سیستم پرونده ای خطی از نوع نوار (LTFS) به مشتریان اجازه میدهد تا داده ها را در یک فرمت باز ذخیره کنند و نوار را خودتوصیفی و فایل محور کنند.
• HPE TapeAssure به مشتریان این امکان را می دهد که بهترین استفاده را از سرمایه های خود کنند و مطمئن باشند که داده های آن ها، با نظارت درایوها و استفاده از مدیا، کارکرد عملیاتی، و اطلاعات حیات/سلامت برای درایو و مدیا، امن است و اجازه ی تغییر از مدیریت واکنشی به فعال را بدهد.
• حتی به سخت ترین بک آپ های ویندو اجازه می دهد که عملکردی بی نظیر داشته باشند.
• بالاترین سطح از امنیت را با فشرده سازی امنیت داده ای بک آپ های قوی و امن کردن اطلاعات محرمانه و ایجاد سریع انطباق با کارتریج های کمتر ایجاد می کند.


فروش hp ultrium 6250