HP LTO-6 Ultrium Cartridge

HP LTO-6 Ultrium Cartridge

هر روز و در هر زمان، کاربران بیشتری داده های خود را با کارتریج های HP LTO Ultrium، نسبت به برندهای دیگر، بک آپ و آرشیو می کنند. این اعتماد و مسئولیت، چیزی است که ما به آن می بالیم.

نقد و بررسی

کارتریج HP LTO-6 Ultrium

اما چرا بسیاری از تجارت ها، HP LTO Ultrium را انتخاب می کنند؟ ما فکر می کنیم که سه دلیل وجود دارد. با LTO-6 جدید، HP وارد بخش جدیدی از بک آپ و آرشیو سریع، مطمئن و اقتصادی شده است – 6.25 ترابایت ظرفیت فشرده شده در هر کارتریج و سرعت عملکرد بیش از 1.4 ترابایت در ساعت. فرمت LTO-6 Ultrium بهترین فن آوری های موجود را انتخاب می کند که باعث افزایش عملکرد شده و انتخاب مشتریان را متنوع تر می کند. در دو نسخه، یعنی Metal Particle پیشرفته و Barium Ferrite، موجود است. با فرآیند تعیین شرایط جامع HP بک آپ می شود، و کارتریج های داده ای LTO-6 Ultrium HP از تمام tape Driveهای Ultrium اچ پی و غیرHP حمایت میکند.


ویژگی های HP LTO-6 Ultrium

• ظرفیت و عملکرد برجسته، نظارت بر توانایی ها، رمزگذاری سخت افزاری و StoreOpen/LTFS.A.
• HPE StoreEver LTO Ultrium tape Drives تا 6.25 ترابایت ظرفیت اطلاعات فشرده را بر یک کارتریج واحد به وجود می آورند.
• HPE StoreOpen و سیستم پرونده ای خطی از نوع نوار (LTFS) به مشتریان اجازه می دهد تا داده ها را در یک فرمت باز ذخیره کنند و نوار را خودتوصیفی و فایل محور کنند.
• بالاترین سطح از امنیت را با فشرده سازی امنیت داده ای بک آپ های قوی و امن کردن اطلاعات محرمانه و ایجاد سریع انطباق با کارتریج های کمتر ایجاد می کند.