ذخیره ساز HP MSA 2040

ذخیره ساز HP MSA 2040

در حال حاضر، تغییر نیازهای ذخیره سازی برای مشتریان سرورها، نیاز به سطوح بالاتری از نحوه عملکرد و در نتیجه هزینه ی نگهداری کاهش می یابد. نسل بعدی آرایه های ذخیره سازی HPE MSA 2040، به طور خاص نیازهای مشترک ذخیره سازی و محافظت از داده های مشتریان HPE ProLiant را برطرف می کند.

نقد و بررسی

نسل بعدی ذخیره ساز های سازمانی HP

نسل بعدی آرایه های ذخیره سازی HPE MSA 2040، به طور خاص نیازهای مشترک ذخیره سازی و محافظت از داده های مشتریان HPE ProLiant را برطرف می کند، هزینه نگهداری را کاهش می دهد و در عین حال، عملکرد را با استفاده از فن آوری هایی مانند SSD ها، Snap and Volume copy، Replication، و SEDها به طور چشمگیری افزایش می دهد. آرایه ی ذخیره سازی HP MSA 2040 در موقعیتی قرار گرفته است که یک ارزش عالی را برای مشتریانی که نیاز دارند تا عملکرد را افزایش دهند و از ابتکار عمل هایی مانند یکپارچگی و مجازی سازی حمایت کنند، به وجود می آورد.HP MSA 2040، این عملکرد را با استفاده از یک کنترلر جدید با یک پردازشگر جدید، چهار پورت به همراه 4گیگ حافظه کش برای هر کنترلر و با استفاده از فن آوری های درایوی مانند SSD ها انجام می دهد. MSA 2040 Storage، با 64 اسنپ شاپ و Volume Copy که برای افزایش محافظت از داده ها و تکرار با نرم افزارهای Remote Snap اختیاری بین آرایه ها ایجاد شده اند، استاندارد می شود.


ویژگی های HP MSA 2040

• افزایش پشتیبانی برای درایوهای حالت فرم فکتور بزرگ (LFF) 400 گیگابایتی و 800 گیگابایتی ترکیبی در حامل های مبدل برای آرایه های LFF MSA و محفظه های MSA.
• ساده: معماری منعطف. نصب و پیکربندی ساده. مدیریت ساده
• انتخاب FC 8/16 گیگ، 1Gb/10GbE Iscsi و 12 گیگ SAS برای هماهنگی نیازهای پیکربندی زیرساخت ها
• بکارگیری کنترل های واحد یا دوگانه، بسته به شرایط موجودی و بودجه ای
• محفظه های دیسک را با درایوهای فرم فاکتور بزرگ یا کوچک انتخاب کنید . انتخاب درایوهای حالت جامد با عملکرد بالا، درایوهای خط میانی SAS یا SAS کلاس شرکتی یا درایوهای خودرمزنگار (SED) بر اساس استفاده، عملکرد، و نیازهای بودجه ای.