HP MSL 2024 Tape Library

HP MSL 2024 Tape Library

Tape Library های HPE StoreEver MSL، شرایط ذخیره ای مهم تجارت هایی را که نیاز به بک آپ های بدون مراقبت، بازگشت از بحران، یا آرشیو اطلاعات دارند را، برآورده می کند.

نقد و بررسی

HP StoreEver MSL2024 Tape Library

Tape Library های MSL فن آوری و ظرفیت ذخیره ی گسترده ای را فراهم می کنند که شامل درایوهای نواری Ultrium های LTO-7، LTO-6، LTO-5، یا LTO-4 می شود. مدیریت از راه دور مبتنی بر وب، مدیریت library های MSL را از خانه و در سرتاسر جهان ساده می کند، و نیاز به کارکنان IT از راه دور را حذف می کند. مدیریت سریع و ساده ی مدیا را در داخل و بیرون از library، با بارکدخوان، شیار نامه ی قابل تنظیم، و مجلات قابل حذف 12 شیاره، فراهم می کند. اگر یک نوار، گم یا دزدیده شد، اجازه نمی دهد که داده های تجاری مهم، با رمزنگاری داده ها، مورد دسترسی بدون مجوز قرار گیرند. محافظت سرمایه ای library MLS و رشد داده های غیرقطعی، به سادگی در درون نمایه های MSL library مدیریت می شوند.


ویژگی های HP MSL2024 Tape Library

ظرفیت و یا عمکلرد، با ارتقای درایو بدون ابزار در MSL2024/4048، یا حرکت کیت های درایو نواری به MSL6480 برای مقیاس پذیری library و سایر ویژگی های شرکتی، افزایش می یابد. به صورت فعال، با TapeAssure، اطلاعاتی را همراه با جزییات، در مورد MSL library فراهم میکند. اطلاعات در مورد library، درایوها، و مدیا، همگی به منظور استفاده، کارکرد عملیاتی، و اطلاعات در مورد حیات و سلامت تحت نظارت هستند. اگر هر یک از پارامترهای library، درایو، یا نوار مدیا زیر استانداردهای توصیه شده ی Hewlett Packard Enterprise بیفتد، با دریافت فعال نوتیفیکیشن ها، قبل از این که مشکلی اتفاق بیفتد، از آن جلوگیری میکند.